عرضه محصولات صنعتی و شیمیایی

درباره ما

هلدینگ هایمکس (Himax)، در سال 1380 با هدف صادرات و واردات تأسیس گردیده است. هایمکس با ارائه مجموعه کامل تورهای فایبرگلاس و انواع محصولات پلیمری، توانسته جایگاه ویژه ای را در صنعت ایران و منطقه بدست آورد. از دیگر محصولات صنعتی هایمکس می توان به انواع زنجیرهای صنعتی، اروزیل، پودر تصفیه آب (PAM – پلی اکریل آمید)،    پک صنعتی (PAC – پلی آلومینیوم کلراید) و ملزومات صنایع سنگ و ساختمان اشاره کرد.  محصولات با بسته بندی های HIMAX و حک کلمه اختصاری SH بر روی کالا، اطمینان از اصالت و گارانتی را برای مشتریان خود فراهم کرده است.

کارخانه رزین هایمکس، عرضه‌کننده‌ای برای رزین‌های پلی استر با کیفیت و قابل اعتماد می باشد. هایمکس دارای مجوز تولید 22 نوع رزین مختلف است که جز مواد اولیه 100 محصول، به عنوان یکی از پیشگامان تولید رزین‌های پلی استر شناخته می‌شود. این تولیدی بازرگانی با استفاده از فناوری‌های پیشرفته و فرآیندهای تولید مدرن، به ارائه‌ی محصولات با کیفیت و بهره‌ور در خدمت صنعتگران می باشد.

دفاتر هلدینگ هایمکس در استان اصفهان، شهرک صنعتی محمودآباد و دفاتر برون مرزی در کشورهای امارات، چین، گرجستان دایر هستند و آماده همکاری با تمامی شرکت ها و تولیدکننده ها می باشد. 

گروه صنعتی هایمکس با تکیه بر فناوری‌های روز دنیا و کادری متخصص و متعهد، خود را از نظر کیفیت، ایمنی و کارایی، در بین بهترین های صنعت قرار داده است. ما به شما تضمین می دهیم با استفاده از محصولات صنعتی و شیمیایی، به بهترین شکل ممکن عملکرد و بهره‌وری را خواهید داشت.

« ارزشمندترین دارایی ما رضایت شماست، اعتماد شما در انتخاب محصولات هایمکس، برای ما افتخار است »

سال سابقه
0
شماره خفن
0
شماره خفن
0
شرکای تجاری
0

از اینکه فرصتی دیگر برای ارتباط با شما داریم بسیار خرسندیم. در این سفر مشترک، هدف ما علاوه بر ارائه محصولات و خدمات بازرگانی، حفظ اطمینان و جلب اعتماد شما همکاران بوده است.

در دنیایی که رقابت بیش از پیش گسترده است، ما به عنوان یکی از پیشگامان صنعت، به تلاش بی‌وقفه برای نوآوری و پیشرفت متعهدیم. از زمان تأسیس، تلاش ما بر این بوده که همیشه جلوتر از توقعات شما باشیم و خدماتی را ارائه دهیم که علاوه بر رفاه شما، باعث افتخار و مباهات ما شود.

در این مسیر، تیم ما از بهترین استعدادها و منابع استفاده می‌کند تا محصولات و خدماتی را با کیفیت بی‌نظیر ارائه دهد. اعتماد شما به ما، چراغ راهنمایی ماست و به عنوان یک راهنمای محکم، ما به هیچ وجه از تلاش برای بهبود و تحقق اهداف خود فاصله نمی‌گیریم. در هر لحظه، ما به دنبال بهبودات مداوم هستیم تا اطمینان خاطر شما را حفظ کنیم و رابطه ماندگاری را برقرار کنیم.

با افتخار و امید به ادامه همکاری بی‌نظیر با شما

« عبدالحسین حاج هاشمی »